ZO OSŽ Slovácko
 
   
Domů
Tři dárečky pod stromeček . . . PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jožka Matůšů   
Pátek, 19 Prosinec 2014 10:46

Spíše mě to svádělo k nadpisu o třech oříšcích, protože letos bylo kolektivní vyjednávání, zvláště u ČD, tvrdým ořechem. Zúčastnění kolektivní vyjednavači za OSŽ by o tom mohli dlouho vyprávět. Ale to by asi nebylo to pravé vánoční téma. Jen bych si přál aby jste věděli, že není samozřejmostí požívat výhod kolektivních smluv. A vůbec nejhorší je to, když se proti vám postaví ne zaměstnavatel, ale odborová centrála která chce, na úkor ostatních profesí, zvýhodnit jen tu svoji.

Ale, jak se říká, konec dobrý, všechno dobré.

Naši milí, dovolte abychom vám sdělili že byl Ježíškem (v podobě kolektivních vyjednavačů ČD Cargo) dodán třetí a poslední dáreček pod ten náš společný stromeček.

Nyní mi dovolte vyslovit skromné přání.

Nic by mě nepotěšilo víc, než kdybychom jeli všichni společně pořád ve stejném vlaku který má cílovou stanici Klidová - Pohodová hlavní nádraží. A nikoli bezvýznamné zastávky Závistivá, Nadřazená či Chamtivá.

Naši milí členové ZO OSŽ Slovácko - Veselí n.M. Jménem svým a jménem závodního výboru který se o vás snažil po celý rok, v rámci svých možností, co nejlépe starat si dovoluji popřát vám všem klidné prožití svátků vánočních a klidný a pohodový celý příští rok.

S pozdravem : "Každý z nás nosí v srdci svoje přání, vánoční čas snad některá z nich splní . . ."

Jožka Matůšů

Aktualizováno Sobota, 20 Prosinec 2014 16:21
 
 
Dnes je 19.10.2019 a svátek má: Michaela
Zítra slaví : Vendelín
A na pozítří se těší : Brigita

Template BLACKPIPES © by Mont-Bit International